Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bolovi u stomaku nakon kiretaze1 ?
PostPostano: 28 ruj 2016, 16:24 
Sr. Member

Posto su bolovi bili jaci bila sam danas na pregledu i ustanivljeno je da imam upalu... Dali su mi antibiotik a za bolove u gornjem delu sam moraka kod hirurga, tamo mi je uradjena analiza krvi gde stoj

CRP. 99.2. Referentne vred. 0-5 mg/l
ASAT (GOT) 49 Ref vr. 5-34 U/l
ALAT (GPT) 112 ref.vr 0-55 U/l
Da li trebam brinuti? I da li je trebalo jos nesto ispitati? S obzirom da su mi rekli da je ginekoloski.

Vrh

Naslov: Re: Bolovi u stomaku nakon kiretaze1 ?
PostPostano: 05 lis 2016, 08:05 
Moderator

Ostajem pri onome što sa rekao kada te mi prvi puta pisali, prije mislim desetak dana, a kada sa rekao da smetnje koje imate nemaju veze sa evakuacijom neuspjele trudnoće kojeg ste imali. Radi se dakle o zbivanju u tzv. ”gornjem abdomenu ” kao što sam odmah rekao , dakle od pupka na gore . Tome u prilog govore povišeni nalazi jetrenih enzima što kod kiretaže nikada ne bi bilo slučaj. Povišeni nalaz CA 125 govori u prilog upalnom , moguće infektivnomm procesu a nalaz povišenilh jetrenih enzima je najčešće prisutan kod oštećenja jetrene funkcije . O čemu se točno radi će morati kazati ili internisti ili kirurg kada će Vas pregledati i učiti ostale pretrage . Možete učiniti ginekološku kontrolu ali vrlo vjerojatno da je taj nalaz uredan. Ne dajte se otpraviti rečenicom ”to je ginekološki” jer je to samo ”brigo moja prijeđi sa mene na drugoga” !

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner