Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: pozdrav
PostPostano: 05 vel 2011, 22:04 
Jr. Member

Imam 38 godina i prje 2 mjesca sam utvrdio da mi se klimju 2 zuba. nemam natecene desni, kao ni krvarenje istih. desne su mi ruzicaste boje, ali nosim parcijalne proteze koje mi nadomjeruju nedostatak nekoliko zuba. bolove ne osjecam, ali sam uplasen zbog paradontoze, jer sam cuo kada se ta bolest razvije da no implantati vise ne mogu pomoci. molio bih odgovor u vezi ovih zuba koji mi se klimaju, jer ponavljam- nemam krvarenje, natecene desni, kao ni crvenu boju istih. cistim kamenac na zubima svakih 5 mjeseci. to su inace donja 2 zuba.

Vrh

Naslov: Re: pozdrav
PostPostano: 14 vel 2011, 12:31 
Moderator

Da mi mogla konkretno odgovoriti na ovo pitanje potrebno mi je nekoliko informacija. Dakle, da li se radi o zubima koji su odmah pored proteze ili se možda radi o nekim drugim zubima ili čak o drugoj čeljusti, jer nisam shvatila u kojoj čeljusti je Vaša parcijalna proteza.I jesu li to jedini zubi u Vašoj donjoj čeljusti?Ukoliko se Vaša proteza nalazi u donjoj čeljusti i oslanja se samo na te zube može se dogodit da su oni preopterećeni i da se počnu klimati s vremenom. Konzultirajte svog stomatologa što prije da bi razradili daljnji plan terapije i možda spriječili gubitak i tih zubi.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Baner Baner Baner Baner Baner Baner Baner