Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]
Autor/ica Poruka
 Naslov: problem
PostPostano: 15 tra 2007, 19:12 
Jr. Member

Postovanje
Problem sa desnom 2. imam vec godinama stalno je lecena i nista....na kraju su mi morali izvaditi zivac. Potom sam isto morala vaditi zivac iz desne jedice. I to je sve dobro proslo.
Dakle,proslo ljeto sam htela staviti navlake (krunice) na ta dva zuba ali mi je stomatolog savetovao da odem prvo da snimim jer se iznad na vilici pokazala gnojna vrecica. Stomatolog je na slikama video nesto na korenu zuba zbog cega mi je savetovao operaciju da se to ukloni. I operacija je dobro prosla sve je bilo u redu ali evo prije nekoliko meseci mi se ponovo pojavila malena gnojna vrecica na istom mestu. Jako sam zabrinuta jer sam imala jake glavobolje na predelu iznad ociju i nosa zbog cega su mi dali antibiotike.
Ovo leto sam planirala napokon da stavim te navlake i da zavrsim sa tim zubima...ali eto ovo mi se sve cini kao da nije dobro.
Zanima me u Vas strucni savet i misljenje o svemu ovome.
Zanima me da li cu na kraju morati izvaditi zube ili ovde ima spasa?!

Unapred zahvaljujem

Vrh

Naslov: Re: problem
PostPostano: 19 tra 2007, 08:21 
Moderator

Poštovana!
Da, izgleda da opet imate isti problem, što znači da prošli put apikotomija nije dobro urađena. Ili biste morali ponovo raditi reviziju punjenja u kombinaciji sa liječenjem ili apikotomiju da biste sačuvali zub.
Pozdrav Dr. Davor Ć urković

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključanOdgovori Stranica: 1/1.   [ 2 post(ov)a ]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: